Wesele – DJ-Wodzirej

Jako DJ WODZIREJ poprowadzę Wasze wesele tradycyjnie lub nowocześnie ale z klasą.
Biorąc pod uwagę, że na weselu bawią się goście w bardzo szerokim przedziale wiekowym, posiadam muzykę trzech pokoleń; począwszy od hitów muzyki lat 60, 70, 80… rock&roll, twist… muzyka latynoamerykańska… muzyka włoska… i wiele innych… po największe hity polskie oraz zagraniczne grane obecnie. W swoim repertuarze posiadam również największe przeboje muzyki disco polo, biesiadnej, itp. Oferowany repertuar jest stale aktualizowany.
Ponieważ każde wesele jest inne, obserwuję przy jakiej muzyce goście weselni się najchętniej bawią i repertuar dostosowuję do danej imprezy. W odróżnieniu od zespołu nie robię długich przerw, jedynie na posiłki a w tle brzmi nastrojowa muzyka aby goście w miłej atmosferze mogli spokojnie zjeść oraz porozmawiać.
Jestem nie tylko DJ-em ale także WODZIREJ-em co na weselu jest bardzo ważne.
Podczas trwania całej imprezy prowadzę zabawy, toasty oraz przyśpiewki biesiadne przy stołach. Moje zabawy są prowadzone śmieszne i z wielkim zaangażowaniem. Staram się „wciągnąć” do zabawy nawet najbardziej „opornych” gości.
To wszystko ma na celu sprawić aby Wasze wesele było niezapomnianym przeżyciem i wszyscy z uśmiechem długo je wspominali.

A oto przykładowy plan wesela:

1. Powitanie Pary Młodej chlebem i solą
2. Marsz Powitalny
3. Pierwsze wspólne „Sto Lat”
4. Pierwszy Taniec Pary Młodej
5. Podziękowanie Rodzicom
6. Tort Weselny
7. Godz. 24.00 – Oczepiny: wybieranie nowej Pary Młodej, konkursy oczepinowe
8. Zabawa do rana

Do każdego wesela podchodzę indywidualnie.

Dokładny plan, preferencje co do muzyki jak również inne szczegóły wesela ustalamy na wcześniej umówionym spotkaniu. Pomogę także zrealizować Wasze, nawet nietypowe propozycje.
Istnieje rownież możliwość zamówienia marszy „na żywo” pod domem Pana Młodego, Pani Młodej a wtedy również gramy w przerwach „między stołami” na weselu w składzie; saksofon, akordeon, tamburyn i bęben.

Designed by: Emcon